Pojeďte si užít týden se cvičením u moře!!!  Pro začátečníky i pokročilé.

Krásná příroda, čistý vzduch nasycený vůní stromů a moře, cvičení, které tělo protáhne, plíce rozdýchá a ducha oživí… to jsou naše pobyty se 7 dny u moře. Pořádáme je jak pro ty, kteří již naše cvičení znají, tak právě pro ty, kteří chtějí začít,  nebo se do Prahy nedostanou, nebo prostě chtějí pobytu u moře využít nejen k lenošení.

 Termín pro rok 2017:

pátek 25. srpna – neděle 3. září 2017

sucurajKDE:

Městečko Sučuraj na ostrově Hvar, Chorvatsko

Ubytování: apartmány

Je v apartmánovém domě, v pokojích 2 lůžkových a 3 lůžkových.

Všechny pokoje v domě mají vlastní soc.zařízení, balkon a kuchyňský kout.
V domě je pro hosty k dispozici restaurace, kde se podává kvalitní domácí polopenze.

Dům je vzdálen 200 m od hlavní oblázkové pláže a 250 m od centra obce. Další pláže pro ty, kteří mají rádi chůzi, jsou na severním pobřeží nad Sučuraj.

 

Cvičení: cviceni u more- Yogata Praha

Cvičí se dvakrát denně, ráno před snídaní cca hodinu a další hodinu a půl odpoledne  před večeří, celkově tedy 15 hodin. Na cvičení je potřeba mít vlastní podložku, ideálně delší (180cm). Doporučujeme i tenkou deku na večerní relaxace, případně polštářek.

dechové cviky - Jóga u moře - Yogata Praha Cvičí se vždy venku na čerstvém vzduchu, na ploše před apartmánovým domem. V případě výrazné nepřízně počasí se dané ranní nebo večerní cvičení ruší.

Náplní cvičení je klasický směr, který v Yogatě rozvíjíme, tedy propojení Jógy s prvky Pilates a principy fyzioterapie.  Jedná se o cvičení, které harmonicky aktivuje hluboké břišní a zádové svaly, posiluje pánevní dno, uvolňuje ztuhlé klouby a šlachy. Takto připravené tělo pak vede do ranní rozcvičení u moře - Yogata Praganáročnějších jógových pozic, které ovlivňují i vnitřní orgány a psychický stav člověka.   Fyzické cvičení je pak hlavně na podvečerních lekcích doplněno některými dechovými, relaxačními a koncentračními technikami.

 Cena:

Ubytování a polopenze: 7800 Kč za osobu (dvojlůžkový apartmán) a 7400 Kč za třílůžkový apartmán.

Doprava (autobusem): 2650 Kč za osobu

Cvičení (2x denně, ráno a večer, v případě nepřízně počasí se dané cvičení ruší): 950 Kč za osobu.

Hotel je moc krásný a na pěkném místě. V každém apartmánu je malá kuchyňka, lednice, sociální zařízení a balkon. Pokoje jsou pěkně zařízené a je v nich vše potřebné, jen jsou poměrně malé. V případě zájmu lze doplatit volné lůžko. Více informací a rezervace na emailu: yogata@yogata.cz nebo na telefonním čísle: 774 718 081.

Přihlášení:

Je možné do konce května. Počet míst je omezen, proto se svou rezervací neváhejte.

Některé fotky z minulých let.

Zisk ze cvičení u moře je překvapivě velký – tělo reaguje rychleji a snadno se uvolňuje, plíce se čistí od nánosů města a člověk získává vitalitu a svěžest.