— masáž v pohybu

pro všechny, kteří mají touhu po maximálním  a přitom bezpečném rozhýbání těla a zároveň potřebují odpočinek relaxací je tu Dynamická masáž.

Dynamická masáž založena na rozhýbávání těla masérem, který vede končetiny a páteř do individuálního maxima, neustále pohyb opravuje a přizpůsobuje svým vjemům a překážkám, které cítí. V určitých pozicích se pak uvolňují svaly masáží. Dochází k protažení svalů v mnoha směrech, k „opravení“ pohybu v kloubu, k narovnání celého těla.

Postupným vedením pohybu masérem se Dynamickou masáží dostáváme až na maximum individuální pohyblivosti těla. Vzhledem k opakování pohybu si mozek osvojuje dráhu správného pohybu kolem jednotlivých kloubů, kterou dříve znal, ale kvůli jednostrannému zatížení a nesprávným pohybovým návykům ztratil.

Po masáží se budete cítit zvláštně narovnaní, zvětší se pohybový rozsah. Ten zůstává i nadále, jen je třeba samozřejmě udržovat. Jedná se o velmi šetrnou techniku, na rozdíl od razantních zásahů, kdy se odstraňuje blok.

Dynamickou masáží se dostáváme příjemnou, ale samozřejmě i trochu bolestivou formou tam, kde tělo dříve bylo. Pro některé bude velkým překvapením, jaký může být pohybový rozsah jednotlivých kloubů, ale i nový tělesný pocit.

Pokud Vás tato masáž jen trochu zaujala a chcete ji zkusit, objednejte se. Rozhodně se nebojte svých tělesných rozměrů ani zkrácených šlach a zkuste to! Počítejte s hodinou času a pohodlným trikem, které si vezměte s sebou. Doporučujeme bavlněné.

Cena hodinové masáže – 1190 Kč.