Zveme Vás na relaxačněcvičení jógy moře exotika cvičebně pobytově turistický zájezd na zelený ostrov Reunion!

 

Podařil se nám zařídit krásný zájezd, který kombinuje pobyt na horách, kterými je Reunion proslulý, s pobytem u moře, kde si odpočineme po tůrách v centru ostrova.

 

KDY:  odlet pátek 27. dubna 2018 ráno –  návrat pátek 11. května 2018
           

zájezd jóga pilatesUBYTOVÁNÍ:
6 nocí v  ****hotelu  – nádherný hotel v horském městečku Cilaos, které je skvělým východiskem pro treky do okolních hor. Leží v kaldeře, ve výšce 1200 m nad mořem. Připravte se na chladnější noci, krásné výhledy a super čistý vzduch. zájezd se cvičením

 

 

A dalších 6 nocí  v ***hotelu, který se nachází v zátoce přímo u pláže a laguny Hermitage.  Rodinný hotel je součástí nejklidnější rezidenční části vesnice La Saline les Bains.  V laguně jsou vhodné podmínky pro šnorchlování (korály), nebo jen bezpečné koupání a odpočinek.

zájezd se cvičením jóga pilates

STRAVA: můžete se těšit na bohatou polopenzi odpovídající 3 a 4 hvězdičkovému hotelu, pro ostrov je typická kreolské kuchyně

CVIČENÍ: cvičení je vhodné pro  začátečníky i pokročilejší. Kombinuje cviky jógy, fyzioterapie a pilates.  Je zaměřeno na vnímání svého těla, na kvalitní provedení cviků, na posílení centrální oblasti těla – na zapojení hlubokých stabilizačních svalů. Jen tak pro nás budou ásany maximálně užitečné a přitom bezpečné. Takto krásné lokality s čerstvým vzduchem využíváme i pro dechová cvičení, která zpružňují hrudník i vnitřní orgány a takto tělo čerpá víc energie z dechu. Nedílnou součástí lekcí je zaměření dovnitř, čili techniky relaxační, případně koncetrační. Reunion - joga a pilates u moře

Cvičit budeme dvakrát denně, začneme druhý den po příletu. V den přesunu k moři vynecháme ranní cvičení. Poslední cvičení bude večer den před odletem, celkově Vás čeká 20 lekcí cvičení.

Na cvičení je potřeba přibalit podložku.

 

CENA: 59 990 Kč je konečná, zahrnuje 12 nocí ubytování v dvoulůžkových pokojích v 3 a 4hvězdičkových hotelích, polopenzi, letenku (na cestě tam i zpět je 1 přestup), všechny transfery, asistenci delegátky, 20 lekcí cvičení a samozřejmě pojistku CK Deluxea, která zájezd pořádá.

POČASÍ: Květen je jedním z ideálních období kdy na ostrov letět, již je po vlhkém létu, takže pravděpodobnost dne bez deště je 77%, ale zároveň je tepleji než v následujících měsících (průměrná teplota 26stC). Na horách je počasí samozřejmě proměnlivější. V případě výrazné nepřízně počasí se lekce cvičení odloží nebo zruší.

Na místě je možné domluvit vypůjčení auta, Cilaos je ale výborným východiskem pro jednodenní treky.

Zájezd je vhodný i pro jednotlivce, pokoje jsou i s oddělenými postelemi.

Přihlášení:  osobně v yogatě, mailem (yogata@yogata.cz) nebo telefonicky ( 774718081), další informace zde na vyžádání.