Jemná a zároveň silná vůně růže

Aromaterapie jako jedné z cest přírodní medicíny si velmi vážíme. Najdete ji u nás v těchto formách:

– volná inhalace v prostoru studia

– aromaterapeutické masáže

– prodej výrobků aromaterapeutické kosmetiky    Karla Hádka

Vůně ve vzduchu

Čistě přírodní kvalitní éterické oleje používáme k odpařování podle aktuální potřeby, k osvěžení, k povzbuzení nebo jako vynikající dezinficiens vzduchu při hromadných chřipkových infekcích. Těkavé molekuly jsou přes plíce vstřebávány do těla a působí na zlepšení vitality a energetické kvality jednotlivých buněk a působí tak preventivně proti mnoha onemocněním.

Této možnosti můžete využít k tomu, abyste se s jednotlivými oleji seznámili a zjistili, jestli voní i Vám a jak by se hodily do Vašeho bytu nebo pracoviště.

Prodej aromaterapeutických výrobků Karla Hadka

Kvalitní éterické oleje a přírodní kosmetiku Karla Hádka z nich vyrobenou lze použít nejen v profesionální péči, ale právě snadno i jako domácí první pomoc nebo preventivní péči. Výrobky na objednávku prodáváme, většinou lze objednat i v testerovém balení, abyste si mohli vybrat typ a vůni, která vám opravdu bude vyhovovat.

Aromaterapeutická kosmetika nepoužívá žádné chemické konzervanty ani syntetická barviva, emulgátory a podobná aditiva. Využívá přírodních antimikrobiálních účinků éterických olejů.

Výrobky od pana Hadka zahrnují celou škálu potřebných kosmetických přípravků od obličejových krémů a regeneračních olejů, přes vyživující masky, pleťové vody a tonika, hydrofilní čistící a odličovací oleje, vynikající sprchové a koupelové oleje k výrobkům speciálně určeným pro hygienu ústní dutiny, k ošetření nohou, pro děti a maminky, proti celulitidě atd. Její obrovskou výhodou je dobrá snášenlivost i velmi citlivou alergickou pletí.

Podle vašich potřeb Vám pomůžeme se ve výrobcích zorientovat a  doporučíme Vám naše tipy.

Aromaterapeutické masáže

Jedním z nejpříjemnějších a zároveň velmi účinných způsobů použití léčebných účinků éterických olejů je právě aromaterapeutická masáž. Tělo se při ní uvolní a pomocí přirozených produktů snáze zregeneruje. Nejlepší zkušenosti máme s použitím přípravku Lecitolu, který obsahuje směs za studena lisovaných olejů s větším podílem lecitinu. Do něj přidáváme éterické oleje podle potřeby nebo přání masírovaného.

Vybírat si můžete ze široké nabídky éterických olejů – klasická levandule, svěží a příjemné citrusy, dokonalá něha růže, meditativní účinky kadidla nebo patchouli, příjemně vonící jehličnany, exotická geránie nebo ylang ylang,…  Ceny olejů jsou velmi různé, proto každá masáž má cenu fixní – 650 Kč za 60 min, a k té se připočítá cena použitých substancí.

I když se aromaterapeutická masáž jeví díky použití silic jako nákladná, je to jeden z nejefektivnějších způsobů odpočinku a regenerace, kdy se účinek olejů a silic potencuje s účinkem masáže. Dochází k zvýšenému prokrvování ztuhlých či napjatých částí těla, k relaxaci fyzické, zlepšuje se lymfatický i žilní odtok a odplavování metabolitů, buňky pokožky jsou stimulovány použitými éterickými oleji a regenerují, psychika je pozitivním způsobem stimulována k relaxaci.  Vaše tělo Vám za ni bude vděčné.