Jako skvělý doplněk našich terapií vám nabízíme tyto fototerapeutické náplasti. Jsou pro tělo bez jakýchkoliv nežádoucích zátěží, podpoří vitalitu, zlepší stav jednotlivých buněk a jejich membrán, snadno vhodné pro domácí využití.

  • Pro lepší spánek
  • Pro větší vitalitu a energii
  • Anti aging účinky
  • Snižují chronický zánět

Mechanismus účinku

Jejich účinnost je podložena řadou klinických studií, v USA jsou schváleny Food and Drug Administration. Speciální frekvencí dle typu organické nanostruktury v konkrétním typu náplasti povzbuzují tělesné procesy jako je tvorba energie v mitochondriích, tvorba např. serotoninu, melatoninu, nejsilnějšího antioxidantu glutationu, dokonce aktivují vlastní kmenové buňky, …

Obecně většina z nich podporuje parasympatikotonii, čili stav regenerace. Proto mají velmi dobrý protistresový efekt.

Fungují proti bolesti, a to naprosto nenávykově. Nic „hmotného“ do těla nedodávají, jejich způsob účinku není látkový, nýbrž opravdu fototerapeutický, ale ve velmi pokročilé technologii – nanotechnologii.

Kdy je lze využít?

Z jejich benefitů můžete těžit při: bolestech hlavy, zad, ramene, kolene, anxietě, poruchách relaxace a spánku, při únavě, menstruačních a menopauzálních obtíží, zvýšené chuti k jídlu, hojení jizev po operacích, snížení otoků. V domácí lékárničce se hodí mít náplast Carnosine nebo Glutathion při štípnutí hmyzem nebo popáleninách.

Velmi doporučujeme detoxikační protokol, kdy se mnohasetnásobně zvyšují hladiny tělu vlastních antioxidantů, vylučují se xenobiotika, těžké kovy, karcinogeny a tělo snižuje chronický zánět a regeneruje.

U akutních obtíží stačí náplastí pár, u chronických se doporučuje delší doba lepení, tělo potřebuje delší dobu harmonizujících impulsů k srovnání situace, lepí se měsíc až několik měsíců.

Kde je lze koupit

Náplasti je možné koupit u terapeuta co s nimi pracuje, nebo přímo u firmy Lifewave na adrese www.lifewave.com

ID potřebné k nákupu přímo z US je 1358057

Cena je u všech náplastí stejná, 70 Kč/kus, kromě náplasti X39 (140 Kč), která má prokázané účinky aktivace kmenových bb., čili je nejsilnější v anti-aging efektu, a X49, s efektem na tvorbu a regeneraci svalové hmoty a rovněž s vlivy na cévní endotel (prevence kardiovaskulárních onemocnění).

Při nákupu z US je cena výhodnější, zejména při nákupu sady balíčků náplastí, nevýhodou je jednorázově vyšší investice.

Konzultace při které vyhodnotíme Vaši situaci a poradíme s výběrem vhodné kombinace náplasti a jejich místa lepení: 30min 400 Kč