Ing. Ivana Jungová

Zájem o zdravou výživu a o zdraví má již od střední školy. Dovedly ji k němu vlastní zdravotní obtíže. Zájem porozumět lidskému tělu a jeho fungování ji provázely přes studium na VŠCHT a dovedly k vystudování oboru nutriční terapie na 1LF UK. Věnuje se cvičení Pilates a Jogalates, vede redukční poradnu, poradí jak ovlivnit svou kondici a pocit zdraví tím, co jíte. Nedílnou součástí její péče o zdraví jsou speciální terapie Healing Touch Tantra, které ovlivňují energetické dráhy a centra v těle. Její cit pro lymfu si můžete užít v účinné lymfoterapii. Informace o výživovém poradenství, začleňování zdravých potravin do vaší kuchyně a tvorbě individuálních jídelníčků najdete na www.jidloprozdravi.cz

Mgr. Hana Marčišová

Mgr. Hana Marčišová - Yogata Vystudovala fyzioterapii a ačkoli ta pracuje s tělem, vždycky vnímala, že ne všechny fyzické obtíže jsou fyzického původu. Zajímá se o autonomní nervový systém, dechové a relaxační techniky. Postupem času přicházela na to, že cvičení, dotek a „práce s tělem“ je něco, co může mít na kvalitu našeho života mnohem větší dopad než se zdá. Cvičí Jogalates, Jógu a Pilates a můžete k ní přijít na fyzioterapeutické poradenství, aromaterapeutickou masáž nebo na masáž Healing Touch Tantra. Je jednou ze 4 certifikovaných terapeutů Chi Nei Tsang – taoistické terapie břicha v České republice.

Spolupracujeme:

Lenka StrejčkováLenka Šabaková

Lenka se zaměřuje na cvičení Pilates. Vystudovala střední průmyslovou školu grafickou a pracuje jako grafička, tedy stále u počítače. Bolesti zad ji přivedly k pilates, které si zamilovala hned po první lekci, zvlášt pro jeho nutnost soustředit se, čímž se jí navíc “vyčistí” i hlava. Pilates cvičí od roku 2006, přestaly jí bolesti od krční páteře, zhubla tři kila, ale dvě konfekční velikosti. Díky pilates se cítí skvěle, … a díky Yogatě tyto zkušenosti od roku 2009 předává dál.

Mgr. Zuzana Nápravová

Již na vysoké škole (Univerzita Karlova v Praze, Pedagogická fakulta, obor Výtvarná výchova) cvičila jógu a studium doplňovala pravidelnými pohybovými aktivitami (plavání a pilates). Přes šest let pracovala v neziskové organizaci s dětmi a mladými lidmi z dětských domovů, s pěstounskými rodiči a s lidmi, kteří se rozhodli stát se dobrovolníky. Nyní se soustavně věnuje artefiletice, vede skupinovou arteterapii a po absolvování psychoterapeutického Výcviku v Logoterapii a existenciální analýze, nabízí individuální psychoterapii. Sama na sobě si ověřila (a na klientech Yogaty si totéž neustále potvrzuje), že pravidelné cvičení je pro psychický stav velmi důležité!

Mgr. Lucie Smržová

Lucie Smržová

Vystudovala pedagogickou fakultu, obor anglický jazyk a historie. Po krátké praxi jako lektorka anglického jazyka se vydala jinou cestou a nyní se věnuje kreativnímu marketingu. Sport je důležitou součástí jejího života. Ke cvičení jogalates ji přivedly vleklé bolesti páteře, které pravidelným cvičením ve Studiu Yogata zcela odezněly. Navíc ji toto cvičení naučilo vnímat více své tělo a relaxovat svoji mysl. Své zkušenosti Vám ráda předá na hodinách jogalates nebo jógy , které vede také v anglickém jazyce.


Provozní řád studia Yogata a GDPR zásady ke stažení: