Techniky pro obnovu a vylepšení vašeho energetického pole, které ovlivňuje emoce, mysl i fyzično.

Že nejsme pouze hmota je dnes dokonce vědecky prověřené. Existujeme ve formě částic (hmoty) a současně vlnění (energie). Někdy se cítíme více hustě, hmotně a odděleně a někdy jsme schopni zažít naši energetickou podstatu a vnímat se lehce a propojeně se světem kolem nás.

V energetickém poli si neseme otisky minulých událostí, tedy zejména toho, jak jsme je prožívali a hodnotili. Ty se snadno aktivují , kdykoli se stane situace podobná původnímu poranění. Ba co víc, lze na to nahlížet jako na snahu naší bytosti přes tuto opakovanou zkušenost najít léčení pro původní poranění. Ale to je dost těžké. Mnohem snadnější je otisk deaktivovat prací v energetickém poli. Po této terapii budete cítit lehkost, bezpečí, hluboké uklidnění.

Když tušíte, že stále „jedete“ stejná myšlenková nebo emoční schémata a nemůžete se z nich vymanit, pokud jste chyceni ve stresovém vzorci života jako boje o přežití, když cítíte toxické napojení na jiného člověka, kterého se nemůžete vzdát, pokud jste zažili jakékoli trauma, pokud chcete pro sebe objevit vaše pravé poslání nebo prožít vaší pravou světelnou podstatu, jste tu správně. Účinek této terapie je jemný ale silný.

Je jen potřeba přijít ve stavu, kdy tu změnu chcete. Tato terapie vyžaduje vaše přání změnit vaši situaci a k tomu pak terapeut pracuje.

Počítejte s časem hodinu až dvě, dle dohodnuté techniky. Cena za terapii je 2400 Kč, v případě Soul retrieval procesu 3600 Kč.

Je k dispozici charitativní sleva pro ty co cítí volání ke změně pomocí této andské tradice, ale jejich finanční situace jim to neumožňuje. Ale upozorňuji, že vynaložené prostředky jsou mimo jiné i obrazem našeho silného záměru.

—————–

Terapeutka je absolventka výcviku energetické medicíny Alberta Villolda. S výcvikem dále pokračuje na hlubší úrovni.

Praktické informace:

Sezení lze mít buď osobně, obvykle v Praze, nebo vzdáleně přes WhatsApp, Skype…. se stejnou účinností.

Obvykle trvá kolem 60 minut, technika Soul retrieval až 120 min.

Není nutné, ale je výhodné si vyčlenit čas před terapií pro dobré promýšlení toho, co je problém, a také po terapii abyste si užili změnu, která nastane a mohli ji dobře integrovat. Včetně odlehčeného jídelníčku a dostatečné hydratace.

Pro hluboké téma může být vhodné terapii opakovat, protože se na začátku ukážou jen horní vrstvy (jako u cibule). Ale můžete naopak zažít překvapivě velký obrat ve všech oblastech vašeho života po jediné terapii.

Během 3 dnů po terapii se nejvíce děje v reorganizaci energetického pole, dostanete speciální pokyny co doma dělat. Celý měsíc (např. od úplňku do úplňku) se změny včleňují.