Termín terapie se domluví dle přání klienta, bereme v potaz jeho zdravotní stav, pracovní vytížení ten den, případně se zohledňuje fáze měsíce.

Výběr hudby pro terapii je velmi důležitý, můžete si přinést vlastní oblíbenou hudbu nebo vybere terapeutka podle aktuálního stavu klienta. Vibrace hudby se používá jak pro snadnější uvolnění, tak pro harmonizaci těla.

Po dokončení masáže je čas na „doznění“.  Jakmile terapeut odejde z místnosti, nechte si prostor na to, než z lehátka vstanete. Vhodné je v sobě pár minut vnímat vnitřní pocity a to, co se uvolnilo na povrch.

Při plánování termínů myslete pokud možno na to, aby Vás nečekal hned po masáži hektický pracovní výkon ani kupa domácích povinností.  Pokud můžete, je vhodné věnovat dny kolem masáže sobě. V den terapie a i při podstoupení série masáží doporučujeme pečlivě dodržovat pitný režim (dostatek obyčejné vody), odlehčit stravu, v případě únavy tělu neodporovat a odpočinout si nebo spát.

DOPORUČUJEME!

V případě konkrétního problému (nebo léčení) se domluvit na několika masážích za sebou (většinou 2 – 3 během 2 týdnů), další posléze dle vlastního pocitu nebo v delším časovém rozestupu.

Více informací o těchto unikátních masážích naleznete na www.healingtouchtantra.cz