Cílem masáže je uvolnit tělo, odpočinout si fyzicky a samozřejmě psychicky. Síla doteku je velká. Víme to všichni a masáže jsou právě proto tak účinné pro uvolnění.   Ale…  Kdo nikdy nezažil, že leží na masérském stole a přemýšlí, proč do něj tak „mlátí“? Kdo nezažil, že skončila masáž a on se cítil tak nějak „polámaný“?

NEČEKEJTE proto, že Vašim svalům budeme ubližovat ještě my. :-) Cílem našich masáží je harmonizace organismu, tělesných, emocionálních i mentálních struktur, které tělo tvoří. Používáme poznatky čínské medicíny, ajurvédy a tantry o energetických drahách, bodech a energetických centrech, používáme přírodní produkty s ozdravnými vibracemi (med od včelaře, kvalitní éterické oleje, drahé kameny,.. ) pro to, aby Vaše tělo mohlo načerpat sílu a energii.

Vaše masáž se může velmi lišit od masáže, kterou u nás dostal váš známý, protože potřeby každého těla jsou individuální a my se jim snažíme vyhovět. Někomu vyhovuje masáž medová, další se uvolní při aromaterapeutické, někomu pomůže lymfoterapie nebo lymfatická masáž hlavy nebo relaxační masáž  hlavy a šíje, které uvolňují napětí v hlavě. Marmová masáž stimuluje a harmonizuje energetiku těla, dynamická masáž uvolňuje ztuhlé vazy a klouby. Healing Touch Tantra masáž je celistvý zásah, který uvolní staré emoce i myšlenky a k nim patřící tělesné „ztuhlosti“.

MASÁŽ U NÁS BY PRO VÁS MĚLA BÝT ZÁŽITEK, ZE KTERÉHO SE DO NORMÁLNÍHO SVĚTA VRACÍTE JAKOBY Z VÝLETU DO DALEKÉ KRÁSNÉ ZEMĚ…

Dárkové poukazy na veškeré masáže  lze zakoupit v hodnotě 770 Kč až 1890 Kč na recepci Studia Yogata nebo se o jejich předání domluvit na mailu yogata@yogata.cz