Poslední letošní termín objednávky:     do 13. října můžete poslat své objednávky a získáte slevu 10%

———————–

Pravidelně objednáváme éterické oleje, testery krémů a další spoustu vynikající aromaterapeutické kosmetiky se slevou.  Aktuální datum objednávky je zde vždy zveřejněno. Objednávky přijímáme osobně ve Studiu Yogata nebo mailem.

síla přírody

Kvalitní éterické oleje a přírodní kosmetiku Karla Hádka z nich vyrobenou lze použít nejen v profesionální péči, ale právě snadno i jako domácí první pomoc, skvělou kosmetiku bez nežádoucích účinků nebo prevenci před běžnými onemocněními. Většinu z bohatého sortimentu vyráběných preparátů lze objednat i v testerovém balení, abyste si mohli vybrat typ a vůni, která vám opravdu bude vyhovovat.

Aromaterapeutická kosmetika nepoužívá žádné chemické konzervanty ani syntetická barviva, emulgátory a podobná aditiva k prodloužení trvanlivosti a zlepšení vzhledu. Ke konzervaci využívá přírodních antimikrobiálních účinků éterických olejů. Preparáty nepředstavují žádný risk pro vaši kůži ani pro okolní prostředí.

Výrobky od pana Hádka zahrnují celou škálu potřebných kosmetických přípravků od obličejových krémů a regeneračních olejů, přes vyživující masky, pleťové vody a tonika, hydrofilní čistící a odličovací oleje, vynikající sprchové a koupelové oleje k výrobkům speciálně určeným pro hygienu ústní dutiny, k ošetření nohou, pro děti a maminky, proti celulitidě, zábaly na podporu lymfy, šampóny atd. Její obrovskou výhodou je dobrá snášenlivost i velmi citlivou alergickou pletí.

Vyzkoušejte například nový deodorant, který je úplně bez škodlivé chemie a funguje, nosní oleje na za nícené  a oteklé sliznice, speciální léčebnou směs éterických olejů Candisanšampon, po kterém vlasy i kůže  září, vynikající voňavé pleťové vody a tonika, skvělý čistič Orange Sanitol nebo anticellulitidovou sérii sprchových olejů a masážních krémů.

Podle vašich potřeb Vám pomůžeme se ve výrobcích zorientovat a  doporučíme Vám naše tipy.   Dotazy i objednávky posílejte na  yogata@yogata.cz

NAŠE VYZKOUŠENÉ RADY

  • při oteklých uzlinách kolem uší a dolní čelisti – potřete je levandulovým éterickým olejem, může i přímo na kůži
  • při výrazném pocení (např. menopauzálním) pužívejte koupele se šalvějí, ať už bylinou, nebo s éterickým olejem ze šalvěje
  • při pocitech beznaděje a smutku – použijte k provonění místnosti svěží a jásavé citrusy – bergamot, pomeranč, mandarinku
  • při bolestech zubu – kloktat odvarem z hřebíčku a pro odvážné – vatovou tyčinku do uší nasáknout éterickým olejem z hřebíčku a přiložit na zanícené nebo bolavé místo. Pozor – nesahat tam jazykem.
  • Orange sanitol jako aviváž do bílého prádla
  • pro letní osvěžení – nakapte do místnosti pár kapek éterického olejemáty – osvěží a zažene pocity těžké hlavy
  • máta je skvělá i při žaludečních nevolnostech, pokud nejsou těhotenského původu, můžete ji zkusit vetřít 1 kapku jemně do oblasti solaru a případně dolní části hrudní kosti. Jen 1 kapku, případně raději v rostlinném oleji, ať nepodráždí kůži
  • při častých vaginálních obtížích kvasinkového původu je opravdu mnohokrát vyzkoušen Candisan, v kombinaci s Femishea.