Healing Touch Tantra je masáž, která pomáhá aktivovat samouzdravující potenciál našeho těla.

Healing Touch Tantra masáž Pomocí cílených doteků k bodům energetických drah vnitřních orgánů a aplikováním dalších technik za použití bioenergie harmonizuje terapeut stav těla a vnitřních orgánů. Zvyšuje se energetická úroveň jednotlivých buněk, které získávají jiné vibrační charakteristiky, a tím se startují samoléčebné schopnosti těla. Přes harmonizaci tělesného stavu dojde k harmonizaci psychiky, emocí i celkového životního pocitu.

 

Na FYZICKÉ úrovni se terapie projeví:

  • ustoupením bolesti
  • uvolněním chronicky napjatých svalů
  • odezněním stresu
  • zlepšením lymfatického a krevního oběhu
  • zvýší se odolnost imunitního systému
  • lépe probíhá i zotavení v pooperačních stavech a i po úrazech
  • vyrovnáná se energie v jednotlivých částech těla a orgánech, které pak lépe fungují

Na PSYCHICKÉ úrovni zvýšení energie vyvolá vjem uvolnění, projasnění myšlenek i emocí, větší soustředěnost na současný okamžik, snadnější zvládání běžných denních situací a najde se prostor na nalézání hlubšího smyslu vlastního života.

Tantra masáž - Yogata

Léčení a harmonizace těla se masážemi Healing Touch Tantra začne, nastartuje…  . Tělo dostane informaci a možnost se začít léčit a tento proces pokračuje ještě několik dní. Pak se podle stavu organizmu masáž opakuje. To se děje v určitých časových rozestupech do plného vyléčení těla nebo do změny jeho nastavení. Při každé terapii je vždy brán ohled na současný stav organizmu a podle něj terapeut vybírá použití vibrace určité hudby či vibrace určitého éterického oleje nebo jiné látky. Obecně je vhodné masáže Healing Touch Tantra opakovat 3-5x, což její účinek zvyšuje a je cítit dlouhodobě.  Ale i účinky jediné terapie jsou hluboké. Také je možné na jednotlivé masáže chodit pravidelně  pro udržení stavu. Ideální rozestup masáží se stanovuje po první terapii a může být 3dny až cca 2 měsíce.

Pro více informací ohledně konkrétních obtíží nebo domluvy termínů se obraťte na mail yogata@yogata.cz