Marmy připomínají akupunkturní body tradiční čínské medicíny, jsou to však obvykle větší oblasti těla. Mohou zasahovat i do hloubky těla, zahrnovat i vnitřní orgány (jako je např. srdce, močový měchýř,…),  kosti, klouby.  Používají se v ajurvédě i v jógové terapii.

Marmy jsou centra s vysokou koncentrací marmové bodyenergie, která řídí psychické i fyzické procesy.  Prostřednictvím marem můžeme zvyšovat, snižovat a nebo zcela utlumovat intenzitu prány (energie)  na různých místech těla. Marmové body fungují totiž jako jeden ze systémů rozdělování energie v organismu. Jejich účinek je velmi komplexní, dotek k marmě ovlivňuje celé energetické a orgánové systémy, často i velmi vzdálené od místa lokalizace marmy.

V marmových bodech se  někdy celé roky usazují toxické látky, napětí a negativní emoční energie. Správnou manipulací, ke které patří  tlakové metody, použití vibrací éterických olejů či drahých kamenů a další metody, lze dosáhnout odstranění blokád, zlepší se energetická průchodnost těchto míst, uvolní se stagnující energie.  Marmová masáž  může pomoci nalézt skryté energetické rezervy našeho těla a dostat nás do souladu s mohutnějšími proudy přírodních a životních sil.

Při marmové masáži projdeme postupně celé tělo a jednotlivé marmy ošetříme patřičným postupem. Protože se jedná o významná energetická místa těla, pocit po masáži je obvykle velmi uvolňující. Nečekejte klasické hnětení svalstva, i když i to do ošetření marem může patřit. V den masáže doporučujeme klidový režim, odpočinek s dostatkem tekutin.

Cena  hodinové masáže –1390 Kč, včetně použitých látek a silic.